T: 668 242 840

dochodzenie odszkodowań Wrocław

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca – P.Coelho

Jak odzyskać odszkodowanie za szkodę na osobie?

Wiemy jak wiele już przeszliście i jak wiele przed Wami,

dlatego chcemy pomóc Wam w tym, na czym znamy się najlepiej,

Wy natomiast zajmijcie się sobą.

W Kancelarii Odszkodowawczej OPTIMUM każdą szkodę rozpatrujemy indywidualnie, uwzględniając okoliczności powstania szkody, cechy indywidualne poszkodowanego, jego wiek, zawód, pasje, przebieg procesu leczenia, rokowania co do powrotu do zdrowia i szereg innych czynników, które za każdym razem uwzględniamy prowadząc likwidację szkody.

Przy likwidacji szkód osobowych nasze biuro dochodzenia odszkodowań kieruje się jasnymi zasadami i stawia sobie za cel:

  • uzyskać dla Was najwyższe kwoty odszkodowania i zadośćuczynienia,

  • odciążyć Was z trudu nierównej walki z ubezpieczycielem.

Dzięki pracy kancelarii odszkodowawczej będziecie mogli poświęcić czas na to co na prawdę ważne, a pieniądze, które dla Was uzyskamy pokryją wszelkie koszty jakie ponieśliście w następstwie doznanej szkody i będą stanowiły realne zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Każda szkoda osobowa jest inna, ponieważ każdy poszkodowany jest inny, każdy ma własne życie, które realizuje zgodnie ze swoimi celami i upodobaniami. Jedni są aktywni zawodowo, inni natomiast jeszcze się uczą, komuś właśnie urodziło się dziecko, a jeszcze ktoś inny pojechał na wymarzone wakacje … i jedyne co łączy te osoby to fakt, że ulegli wypadkowi i ich życie w jednej chwili stanęło w miejscu… Nie mogą pracować, nie mogą się uczyć, nie mogą przytulić nowo narodzonego dziecka czy też nie mogą dokończyć urlopu … a przed nimi przeprawa z leczeniem, rehabilitacją i … ubezpieczycielem …

I właśnie dlatego jesteśmy i z pełnym zaangażowaniem pracujemy dla Poszkodowanych.

Kancelaria Odszkodowawcza OPTIMUM zajmie się dochodzeniem odszkodowań od ubezpieczyciela, a Wy zachowajcie energię na leczenie i powrót do zdrowia. 

PRZYCZYNY SZKÓD OSOBOWYCH

Przyczyny powstania szkody osobowej mogą być bardzo różne, najczęściej są to:

  • wypadki komunikacyjne,

  • wypadki przy pracy,

  • poślizgnięcia na oblodzonym chodniku,

  • błędy medyczne,

  • inne przyczyny. Odszkodowania powypadkowe to nasza specjalizacja i prowadzimy likwidację każdej szkody.

ROSZCZENIA Z TYTUŁU SZKÓD OSOBOWYCH

Poszkodowani w wypadkach mogą dochodzić roszczeń od sprawcy szkody, który zazwyczaj jest ubezpieczony w jednym z towarzystw ubezpieczeniowych. W ramach roszczenia można dochodzić m.in. zadośćuczynienia i odszkodowania.

Odszkodowanie po wypadku we Wrocławiu, w Krakowie, czy w każdym miejscu Polski jest likwidowane zawsze przez działy likwidacji szkód ubezpieczycieli. Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz i gdzie była szkoda. Zajmiemy się nią, abyś otrzymał należne odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Odszkodowanie lub świadczenie można otrzymać także z własnej polisy ubezpieczeń grupowych, na życie lub NNW.

Close Menu
×
×

Koszyk