T: 668 242 840

dochodzenie odszkodowań Wrocław

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca – P.Coelho

SZKODA W MIENIU PRYWATNYM

Szkody w mieniu prywatnym, które najczęściej zdarzają się w domu potrafią być niezwykle uciążliwe i niejednokrotnie dramatyczne w skutkach. Ubezpieczyciele nawet chętniej wypłacają odszkodowania za małe szkody, jak np. stłuczenie szyby, natomiast w przypadku szkód w większych rozmiarach szukają sposobu na odmowę wypłaty odszkodowania lub minimalizację swojego udziału w szkodzie, na skutek czego Poszkodowany dostaje zaniżone odszkodowanie.

Jako przyczyny odmowy podają np. winę Poszkodowanego, istnienie szkody przed zdarzeniem, powołują się na zapisy ogólnych warunków ubezpieczenia i znajdują paragrafy na to, aby nie wypłacić odszkodowania.

Można odnieść wrażenie, że dla ubezpieczyciela liczą się cyfry, rachunek techniczny i wyniki, a nie zwrot pełnej kwoty odszkodowania za poniesioną przez Poszkodowanego szkodę.

 

W kancelarii odszkodowawczej we Wrocławiu prowadzimy sprawy z całej Polski. Najczęstsze sprawy to zalania lub pożary.

Dochodzenie odszkodowania przy poważnej szkodzie majątkowej bywa skomplikowane i wymaga wiedzy specjalistów z różnych dziedzin, którzy pomagają ustalić przyczynę i rozmiar szkody. W razie braku możliwości polubownego rozwiązania sporu wsparcie otrzymujemy od radcy prawnego, doświadczonego w odszkodowaniach dotyczących szkód majątkowych.

Close Menu
×
×

Koszyk