T: 668 242 840

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca – P.Coelho

KOSZTY LECZENIA

Z każdą szkodą osobową łączy się krótszy lub dłuższy proces leczenia oraz związane z nim koszty. Koszty te pochłaniają ogromne kwoty na leki, wizyty u specjalistów, środki opatrunkowe i ortopedyczne, zabiegi operacyjne oraz na rehabilitacje.

Ubezpieczyciele powinni wypłacić odszkodowanie tytułem zwrotu poniesionych kosztów leczenia, jednak bardzo często podważają te koszty. Zdarzają się także sytuacje, kiedy leczenie jest niezwykle kosztowne, a planowane zabiegi przekraczają finansowe możliwości Poszkodowanego – wówczas ubezpieczyciel powinien wypłacić z góry kwoty na takie leczenie. W praktyce Poszkodowani nie wiedzą jakie przysługują im roszczenia, dlatego warto skorzystać z kancelarii odszkodowawczej. 

Prowadząc sprawy z dochodzeniem odszkodowania z OC komunikacyjnego czy z innego tytułu, zawsze zwracamy Wam szczególną uwagę, abyście zachowali wszelkie rachunki, paragony i faktury za poniesione koszty leczenia, lekarstwa, środki rehabilitacyjne, wizyty u specjalistów, zabiegi rehabilitacyjne i inne koszty poniesione na leczenie, ponieważ to na ich podstawie ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie po wypadku.

Close Menu
×
×

Koszyk